Jesteś tutaj: Start / Dyrekcja

Dyrekcja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Małgorzata Mróz - Dyrektor Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach

Mgr pedagogiki w zakresie resocjalizacji, absolwentka Podyplomowych Studiów Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień – UKSW w Warszawie. Pracuje jako pedagog w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach oraz jako pedagog – profilaktyk w Miejskim Ośrodka Zapobieganie Uzależnieniom w Przemyślu. Jest członkiem Stowarzyszenie Centrum Wsparcia i Profilaktyki.
Prowadzi zajęcia profilaktyczno-edukacyjne z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, konsultacje indywidualne a także zajęcia grupowe dla osób doświadczających przemocy. Prowadzi i współprowadzi szkolenia w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Jest członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie a także bierze czynny udział w grupach roboczych w ramach pracy ZI.
Współpracuje z wieloma instytucjami w zakresie przeciwdziałania przemocy a także działalności profilaktycznej i edukacyjnej. W działaniu pewna i realizująca postawione zadania w sposób profesjonalny. W ramach poszerzania kompetencji zawodowych ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie I i II stopnia, specjalistyczne szkolenie I i II stopnia w zakresie pracy ze sprawcami przemocy w rodzinie oraz kurs Certyfikowany Trener Treningu Zastępowania Agresji  ART – realizowany przez Instytut Amity, aktualnie w procesie certyfikacji.  Od 2008 r. współprowadzi grupy dla osób stosujących przemoc w ramach Programu Korekcyjno – Edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Małgorzata Mróz - Dyrektor

    Małgorzata Mróz - Dyrektor

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach
Data utworzenia:2020-08-20
Data publikacji:2020-08-20
Osoba sporządzająca dokument:Małgorzata Mróz - Dyrektor
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Porada - Administrator
Liczba odwiedzin:234

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2020-08-21 09:42:38Rafał Porada - AdministratorEdycja strony w zakresie podstawowymDyrekcja
2020-08-20 08:24:12Dodano zdjęcieDyrekcja
2020-08-20 08:10:04Dodano zakładkęDyrekcja