Czym się zajmujemy?

Od ponad 2006 roku pełnimy ważną misję pomagając ofiarom przemocy. Nasze wsparcie socjalne, medyczne, psychologiczne oraz prawne pomaga w powrocie do normalności. Poznaj swoje prawa nikt nie ma prawa Cię krzywdzić jeśli czujesz bezradność, strach skontaktuj się z nami - postaramy się pomóc.

Pomoc socjalna

Nasz Ośrodek jest przystosowany do zapewnienia pomocy socjalnej osobom dotkniętym przemocą domową.

Pomoc medyczna

Organizujemy naszym podopiecznym pomoc medyczną. Nasze wieloletnie doświadczenie dowodzi, iż jest ona równie ważna jak każda inna forma wsparcia.

Pomoc psychologiczna

Wspieramy w powrocie do normalności zapewniając pomoc psychologów i terapeutów. Powrót do normalności wymaga profesjonalnej pomocy.

Pomoc prawna

Staramy się również zapewnić pomoc i wsparcie prawne naszym podopiecznym. To ważny element edukacji w zakresie znajomości swoich praw.

Działania edukacyjne

Wiemy jak ważnym jest prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie rozpoznawania zjawisk przemocy. Wiedza w naszej ocenie jest ważnym elementem w podejmowaniu dalszych życiowych decyzji.

Akcje społeczne

Jesteśmy inicjatorem szeregu akcji społecznych, happeningów, konferencji poprzez, które zwracamy uwagę społeczeństwa na problem przemocy w rodzinie.

Nowości

Sprawdź co u nas słychać bądź na bieżąco czytając najnowsze informacje publikowane przez nasz Ośrodek. Staramy się na bieżąco informowac o sprawach ważnych, istotnych.

Radosnego Alleluja!

Szanowni Państwo, przyjaciele z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych w tym trudnym dla nas wszystkich czasie przyjmijcie nasze życzenia Świąteczne. Niech przyniosą one nadzieję i wiarę w lepsze jutro.

Skip to content